Zapraszamy na pogadankę! Wstęp wolny!

Zapraszamy na prelekcję!

Każdego roku na choroby serca umiera ok. 175 tys. osób, co stanowi blisko 46 proc. wszystkich zgonów w Polsce!!! Wśród osób powyżej 65. roku życia jest jeszcze gorzej – bo skala przekracza 53 proc.!!! Co ciekawe, w 80 procentach przypadków – przedwczesnym zawałom serca i udarom mózgu można byłoby zapobiec poprzez odpowiednią profilaktykę.

Na szczęście postęp, jaki dokonał się w kardiologii, jest zdumiewający. Jeszcze 40 lat temu przeszczep serca był sensacją na skalę światową. Dziś jest po prostu jedną z metod leczenia chorób serca. Co jeszcze oferuje chorym współczesna kardiologia?

Gorąco zapraszamy w środę 6 lutego, na godzinę 17.00 do Term Pałacowych na pogadankę o tematyce: Czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca. Ryzyko zawału. Skuteczność leczenia tradycyjnej kardiologii, a innowacyjne metody leczenia i rehabilitacji. Prelekcję poprowadzi Marcin Trębowicz, kierownik Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki”.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Instytutu Rehabilitacji Uzdrowiskowej.

Wśród przybyłych gości rozlosujemy bon na kwotę 200 złotych, który uprawnia do wykonania 3 usług z pakietu oraz 4 dodatkowych zabiegów. Szczegóły dotyczące listy zabiegów, znaleźć można na tej stronie bądź bezpośrednio w Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki”.

Wstęp bezpłatny
Środa 06.02.2019 godzina 17.00 Termy Pałacowe sala Księżycowa.