Pakiety lecznicze z noclegiem w Starych Łazienkach

Stare Łazienki

Wraz z rozpoczęciem 2020 roku w dwóch pakietach pobytowych wprowadziliśmy nowe miejsce zakwaterowania. Ukończony remont Starych Łazienek powiększa naszą bazę noclegową dla pacjentów, odbywających rehabilitację leczniczą w Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii “Werandki”.

Zabytek w nowoczesnej odsłonie

Stare Łazienki to jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Nałęczowa. Położony w nałęczowskim Parku Zdrojowym, jest nie tylko wizytówką uzdrowiska, ale także najpiękniejszym elementem krajobrazu.

Zakład Leczniczy “Uzdrowisko Nałęczów” SA skończył właśnie generalny remont tego obiektu. Powstał tu nowoczesny, komfortowy hotel uzdrowiskowy o najwyższym standardzie spośród wszystkich obiektów uzdrowiskowych. Do dyspozycji gości oddano 46 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z przestronnymi łazienkami oraz salę restauracyjną.

W ofercie Zdrowy Kręgosłup oraz Pakiet Ortopedyczny proponujemy naszym pacjentom zakwaterowanie nie tylko – jak dotychczas – w hotelu Termy Pałacowe, ale od lutego także w nowo otwartych Starych Łazienkach. Są to najlepsze obiekty uzdrowiska, jesteśmy więc przekonani, że komfortowy nocleg wpłynie korzystnie na samopoczucie naszych Gości i doda im energii, którą spożytkują podczas rehabilitacji w Werandkach.

Między zabiegami rehabilitacyjnymi, czeka na nich także nieograniczony wstęp do Kompleksu Wodnego Atrium, z basenem, jacuzzi, łóżkami bąbelkowymi, ławeczkami perełkowymi i saunami, a także z jedynym w Polsce basenem z białej glinki.

Atrakcyjne promocje

Do końca marca 2020 r. na zakup pobytu leczniczego Zdrowy Kręgosłup oraz Pakiet Ortopedyczny oferujemy aż 20% zniżki.

Dodatkowo, w przypadku rezerwacji do 31 stycznia br. pobytu w Starych Łazienkach, Goście otrzymują 1 nocleg z wyżywieniem gratis do 31 maja 2020 r. Więcej informacji znaleźć można pod poniższymi linkami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocyjnych pakietów:

Stare Łazienki
Stare Łazienki
Stare Łazienki
wsparcie UE "Utworzenie ośrodka kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej połączonej z rehabilitacją narządu ruchu."
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego działanie 3.7"