Rehabilitacja w Werandkach z noclegiem w Termach Pałacowych – do 36% taniej!

W związku ze wznowieniem działalności rehabilitacyjnej w Uzdrowisku Nałęczów, zapraszamy do skorzystania z aktualnych pakietów pobytowych z fizjoterapią w Werandkach. 

W nałęczowskim Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki” prowadzone są nowoczesne formy rehabilitacji narządów ruchu. Indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą w Strefie Ortopedii to szansa dla pacjentów na powrót do zdrowia i sprawności.

Cieszące się dużym zainteresowaniem tygodniowe pakiety pobytowe „Zdrowy Kręgosłup” oraz „Pakiet ortopedyczny” dostępne są teraz w atrakcyjnej cenie. Oferta promocyjna obowiązuje do końca czerwca 2020 r.

Rehabilitacja w Werandkach połączona jest z komfortowym noclegiem w jednym ze sztandarowych hoteli Uzdrowiska Nałęczów. W Termach Pałacowych do dyspozycji gości oddanych jest 138 miejsc noclegowych w kompleksowo wyposażonych pokojach. Część z nich posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Ogromnym atutem obiektu jest jego malownicza okolica – przepiękny Park Zdrojowy to odpowiednia przestrzeń na złapanie oddechu po rehabilitacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocyjnych pakietów:

wsparcie UE "Utworzenie ośrodka kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej połączonej z rehabilitacją narządu ruchu."
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego działanie 3.7"